pátek 4. ledna 2013 v 18,30 VVH sboru v předsálí KD Hrabišín

sobota 16. únor 2013 - Soutěž MH v KD Hrabišín

sobota 2. březen 2013 - Hasičský ples v KD Hrabišín

úterý 30. dubna 2013 - Čarodějnický rej

sobota 8. června 2013 - Karneval s kapelou MARATON

sobota 22. června 2013 - Finále ligy mladých hasičů - požární útoky

pátek 5. července 2013 - Vepřové hody s dechovou hudbou a DJ Rosťa

sobota 10. srpna 2013 - Pohárová soutěž mužů a žen v požárním útoku

sobota 17. srpna 2013 - Karneval s kapelou ???

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Kalendář hasičských soutěží 2013

  

Kateg:.

Pořádající   SDH:

Datum konání:

Čas :

Místo konání:

řidič

Okrsek

okrsek č.7-Lipinka

18.   května SO

15,00

Lipinka

Petr Z.

VCV

D. Studénky

25. května SO

10,00

Dráha   SDH

Marek

VC

OSH Špk.-Bludov

1.   června SO

8,00

Areál   u HZ Bludov

Zbyněk

VC

Hrabová

2.   června NE

10,00

Hřiště   TJ

Pavel

 

Brníčko

8. června SO

13,00

Areál   u HZ

 

VC

Dolní Libina

15.   června SO

10,00

U   koupaliště

Štěpán

VC

Kolšov

16.   června NE

10,00

Dráha   SDH

Gesťa

MH

OSH Špk.+Hrabišín

22.   června SO

9,00

Areál   Hrabišín

 

 

Rohle

22. června SO

21,00

Kužel. Janoslavice

 

VČHL

Bystřec

23. června NE

10,00

Areál u zbrojnice

 

VC

Štíty

29.   června SO

10,00

Hřiště   TJ

Aleš

VC

Chromeč

30.   června NE

10,00

Areál   SDH

Roman

HE

Břevenec

7. července NE

11,00

Hřiště TJ

 

VC

Pavlov

13.   července SO

10,00

Areál   SDH

Zbyněk

VC

Nemrlov

14.   července NE

10,00

Areál   SDH

Štěpán

 

Nový Malín

20. července SO

10,00

Areál u Cihelny

Jarda

VCV

Sobotín

27. července SO

13,00

Areál   u HZ

Aleš

VC

Bludov

3.   srpna SO

10,00

VÚ   areál u HZ

Gesťa

HE

Nová Hradečná

3. srpna  SO

13,00

Areál SDH

 

VC

Rájec

4.   srpna NE

10,00

U   Antoníčka

Pavel

VC

Hrabišín

10.   srpna SO

13,00

Areál   SDH

Petr Z.

VC

Třeština

11.   srpna NE

10,00

Hřiště   TJ

Zbyněk

 

 Mostkov

17. srpna SO

13,00

Hřiště – areál SDH

Jarda

 

 Lesnice

18. srpna NE

13,00

Areál SDH za KD

Marek

VC

Zvole

24.   srpna SO

10,00

Hřiště   u TJ Sokol

Roman

VC

Bohuslavice

25.   srpna NE

10,00

Areál   SDH

Pavel

VC

Postřelmůvek

31.   srpna SO

10,00

Areál   SDH

Aleš

VC

Ráječek

1.   září NE

10,00

Autocvičiště

Petr Z.

FVC

OSH Špk.-Pavlov

7.   září SO

10,00

Pavlov,   areál SDH

Štěpán

 

Nová   Dědina

14. září SO

10,30

Víceúčelový   areál

 

 

 

Kalendář soutěží OSH Šumperk na rok 2013 bez str.č.1

 

 

Kateg.

Pořádající SDH:

Datum konání:

Zahájení

Místo konání:

Druh soutěže:

MHL

OSH   Šumperk

16. února SO

10,00

KD Hrabišín

Liga MH –   doved.štaf.

MHL

OSH   Šumperk

20. dubna SO

9,00

Areál Troubelice

PLAMEN PÚCTIF,ŠPD

MHP

OSH   Šumperk

27. dubna SO

9,00

VÚ   areál u HZ

Plamen – okresní kolo I.

MHD

OSH   Šumperk

27. dubna SO

12,00

VÚ   areál u HZ

Dorost – okresní kolo

MHL

SDH   Kolšov

8. května ST

10,00

Za hájenkou

Soutěž   MH, PÚ+ŠPD

MH

OSH   Šumperk

11. května SO

9,00

Hřiště TJ Třeština

Plamen – okresní kolo II.

 

SDH   Dubicko

18. května SO

14,00

Areál SDH Hosema

Mikroregion   Zábřežsko

100

SDH   Bludov

25. května SO

9,00

VÚ areál u HZ Bludov

Běh na   100m Bludovská100

MH

SDH   Nový Malín

26. května NE

10,00

Areál   SDH u Cihelny

PS MH, PÚ   + 60 m

 

SDH   Pavlov

8. června SO

11,00

Hřiště

PS M + Ž   + V okrsek

 

SDH Studená Loučka

15. červena SO

13,00

Hřiště

PS M + Ž + V

 

SDH   Písařov 

15. června SO

14,00

Hřiště TJ

PS M + Ž

 

SDH   Bušín

22. června SO

14,00

Na Kořínku

PS M + Ž   + V

TFA

SDH   Loštice

22. června SO

13,00

Sokolský stadion

Šumperská   liga TFA

 

SDH   Leština

22. června SO

13,00

Náves

PS M + Ž   + V

MH

SDH   Třeština

28-29. června PA

18,00

Hřiště TJ

Noční   soutěž MH

 

SDH   Podolí

6. července SO

13,00

Hřiště

PS M + Ž   + V

 

SDH   Vernířovice

6. července SO

14,00

Hřiště za sýpkou

PS M + Ž

 

SDH   Zborov

7. července NE

14,00

Areál koupaliště

PS M + Ž   + V

 

SDH   Dlouhomilov

13. července  SO

13,30

Hřiště Sokola

PS M + Ž

 

SDH   Loštice

20. července SO

13,00

Sokolský stadion

PS M + Ž   + V

 

SDH   Loučná nad Des

20. července SO

22,00

Hasičský areál

PS M + Ž

 

SDH   Palonín

27. července SO

13,00

Hřiště TJ

PS M + Ž   +V

 

SDH   Dubicko

27. července SO

14,00

Areál SDH Hosema

Memoriál   PS M + Ž+V

 

SDH Žádlovice

3. srpna SO

13,00

Zámecký park

PS M + Ž + V

100

SDH Třeština

4. srpna NE

10,00

Hřiště   TJ

Běh na 100m Třeštinská 100

 

SDH Líšnice

10. srpna SO

13,00

Hřiště   TJ

PS M + Ž + V

 

 

SDH Petrov nad D.

10. srpna SO

13,00

Areál u   nádraží

PS M+Ž +V +MH

100

SDH Kolšov

17. srpna SO

10,00

Za   Hájenkou

Běh na 100m Kolšovská   100

 

SDH Moravičany

17. srpna SO

13,00

Hřiště

PS M + Ž Memoriál   Z.Horáka

 

SDH Doubravice

24. srpna SO

14,00

Autoservis

PS V, (PS 8)

 

SDH Křemačov

31. srpna SO

13,00

Areál   SDH

PS M + Ž +V

TFA

SDH Šumperk-Tem.

31. srpna SO

13,00

Šumperk

Šumperská liga TFA

 

SDH Březná

31. srpna SO

15,00

Hřiště

PS M

 

SDH   Žárová

1. září NE

13,30

Areál SDH

PS V.   okrsku M+Ž+V

 

SDH Nemile

8. září NE

13,00

Hřiště u   KD

PS M + Ž + V

 

SDH Heroltice

14. září SO

14,00

Hasičský   areál

PS M

TFA

SDH Loučná nad D.

21. září SO

13,00

Areál   SDH

Šumperská liga TFA

MH

OSH Šumperk

5. října SO

8,00

Tyršův   stadion Špk.

60 m s překážkami - Soptík

 

SDH Lesnice

21. prosince SO

11,00

Areál   SDH za KD

PS M + Ž + V

             

 

Krajské a národní soutěže:

 

OL

KSH Olomouc

8. června  SO

8,00

Krajské kolo Plamen

Stadion Olomouc

OL

KSH Olomouc

9. června  SO

8,00

Krajské kolo Dorostu

Stadion Olomouc

OV

KSH Olomouc

22. - 23.  června

8,00

Stadion Přerov

Krajské k.   PS M+Ž

SO

SH ČMS

4. – 7. 7.

8,00

Jablonec nad Nisou

MČR   Plamen+ Dor.

MB

SH ČMS

23. - 25. 8.

8,00

Mladá Boleslav

MČR   Požární sport